Highgate

Tak už sem zase na ostrově. Většim a rozvinutějšim než obvykle jezdim – na ostrově zvaném Velká Británie. Jestli sem si při každym bůkování trajektu do Norska řikal, že se tak nějak pohybuju v kruhu, čtvrtej Londýn na podzim v řadě už nemůže být náhoda.

Nevadí. Ty cihličky tady a nápisy pro všechno mě furt baví. Vážně každej účastník provozu neví, že když svítí červený světlo, tak máš TADY zastavit? Nebo že vlhká podlaha je kluzká? Proč si nesmíš hrát s míčem u baráku? Doporučení, varování a restrikce kam se podíváš. Je to divný.

Neděli jsme s Kristýnou prochodili v parcích a v ulicích kolem Highgate. Pejskařů jak na Parukářce a běžců jak na Letný. Trochu na chodníku změníte směr čímž vyvedete občana z míry a hned se dočkáte omluvy. Nezvyk. V supermarketu na pokladně vám prsatá černoška říká dárlink, a když sem se tentokrát omluvil já, že nevim jak na samoobslužný pokladně navážit tu jednu cibuli, co sem si koupil do těstovin, tak prej nevadí, že tam je pro mě a příště mi to ukáže. Příjemnej nezvyk.

Pro příznivce SPD a podobnejch partají profitující ze strachu z imigrace mám důležitou zprávu: Podle vašich scénářů by měl být celej západní svět dávno v troskách (je tomu přesně naopak) a to důležitější: Nejhezčí holky v Londýně jsou ty nebritský, takže nevim jak vy, ale já se na to multikulti docela těšim!

P.S: Za pár dní jsou volby. Mam sice v kapse voličskej průkaz, ale nevim, jestli zvládnu příští týden jet 8hodin jedním směrem na ambasádu do KL. Tak pokud si někdo nejste jistí, zda půjdete, prosím, jděte i za mě a hoďte to třeba Pirátum. Díky!

 

error: Content is protected !!