Norway 20

Bylo to zase krásný. Vlastně mi přijde, že každý rok je to Norsko nějaký hezčí a hezčí. Kontaktů přibývá, důvěry taky a vždycky to dopadne tak nějak dobře nehledě na koronaviry nebo nejchladnější červenec od dob měření…

Letošní Norsko bylo v pořadí deváté a měli bychom se tedy s Mel asi vážně zaobírat myšlenkou, zda se příští rok nepřesunout na sever trochu na trvalejš. Radost z tohodle plánu nám kalí fakt, že její pacičky mrznou už při patnácti stupních nad nulou, což je teplota, kterou tam 8 měsíců v roce rozhodně nemaj. Uklidňuji jí, že efektivní práce s hrablem na sníh nejen zahřívá, ale že za pár minut se dá vykouzlit i fajnovej plac na jógu…

Bezvýsledně.

Jsme tedy v Praze. Dalo by se říct téměř na začátku, protože spoustu z toho, co jsme se naučili a čemu věnovali energii poslední roky teď jentak neprodáme. Na druhou stranu – když můžou filharmonici prodávat v Lidlu, může potápěč, fotograf a průvodce přeci vyprudit pár lidí v dopoledních hodinách nějakym telemarketingem.. Beru to teda trochu jako osobní prohru a jako poslední možnost přezimovat v černejch číslech, ale 2020 je prostě speciální.

Do Čech jsem se docela těšil a líbí se mi tu. Máme v ulici nejlepší kino v Praze (už zavřený), několik barů a hospod (zavřených nejspíš na konci týdne) a pár stanic tramvají galerie a muzea (zavřený snad od soboty), takže se nudit nebudem. Navíc v blízký vzdálenosti bydlí pár mých nejlepších kámošů (za kterýma bude asi zákaz jezdit po příštím víkendu). Prostě nejlepší možná lokalita!

Nahoře je několik fotek z naší mise s Tomášem. Kopců jsme stihli o pár víc než posledně a metodou ŽAVES totálně převálcovali KOPR, který se za celou dobu dostavil snad dvakrát.

Poslední fotky jsou – a troufám si říct nejen pro mě, dost silný. Tomáš a nejlepší kámoš Kokeš, kterej už bohužel není mezi námi. Když jsem se snažil něco vyfotit v řece a Kokeš mě na několik sekund ztratil z očí, blbec za mnou skočil, že mě zachrání! Takže se měj, chlupáči! Sem si jistej, že jako správnej pansexuál voblizuješ někde v duhových hájích ostatním psum kulky a jsi strašně šťastnej.

error: Content is protected !!